114 501 NÁVŠTĚVNÍKŮ NA LETOŠNÍM AGROSALONU ZEMĚ ŽIVITELKA

30.8. 2022 21:11:00

Veškerá očekávání i obchodní cíle organizátorů byly splněny. Agrosalon v průběhu 6 dní vidělo 114 501 návštěvníků.

Téma letošního ročníku ZEMĚ ŽIVIVITELKY bylo „BUDOUCNOST ČESKÉ KRAJINY“, s důrazem poukázat na potřebu ochrany krajiny - ochranu životního prostředí, přírody, přírodních zdrojů, biodiverzity, klimatu a podpory ekologické produkce v zemědělství.


„Letošní ročník agrosalonu Země živitelka 2022 byl pro nás velmi úspěšný. Výstavní plochy jsme měli obsazeny již několik týdnu před zahájením, návštěvnost splnila veškerá naše očekávání. Od roku 2018 jsme začali s výraznými koncepčními, technickými a stavebními změnami, které se v plné míře projevily na letošním agrosalonu. A právě i to přispělo k velké spokojenosti našich vystavovatelů,“ říká předseda představenstva Výstaviště České Budějovice Mojmír Severin.


Země živitelka je nejnavštěvovanější zemědělská výstava s mezinárodní účastí vystavovatelů. Na letošním ročníku se prezentovalo přes 600 vystavovatelů.


V rámci 48. ročníku agrosalonu Země živitelka byly představeny technické novinky, po 4 letech proběhla Jihočeská beef show, podruhé soutěž v rychlostní střiži ovcí a také 2. rokem byly v provozu 2 předvadiště.


Prestižní soutěž Zlatý klas o nejlepší vystavený exponát vyhlašuje Ministerstvo zemědělství. V letošním roce se přihlásilo 35 exponátů. Výsledky jsou zveřejněny na https://cenazlatyklas.cz/.
49. ročník agrosalonu Země živitelka proběhne od 24. do 29. srpna 2023.

114 501 NÁVŠTĚVNÍKŮ NA LETOŠNÍM AGROSALONU ZEMĚ ŽIVITELKA
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
?>