Nákup a prodej zemědělských produktů a služeb

20.7. 2018 00:00:00

Nejširší nabídka většiny zemědělských oborů na jednom místě s důrazem na kvalitní vystavovatele a odborný doprovodný program. Novinky z oborů zemědělské techniky, myslivosti, včelařství, rybářství, potravinářství nebo chovu hospodářských zvířat.

ZEMĚDĚLSKÉ TECHNICE bude patřit největší část areálu, zejména hlavní trasy Země živitelky a také pavilon Z. Představí se tradiční značky a špičky svého oboru, které k zemědělské technice již dlouhá léta patří.

Český svaz chovatelů masného skotu a jejich evropští partneři organizují na letošní Země živitelce jedinečnou show, která proběhně na předvadišti. Letošní novinkou je nejenom aukce limousinů, ale také to, že angusský šampionát bude mít mezinárodní rozměr - The First European Angus Show

Na předvadišti bude po celou dobu Země živitelky bohatý program, na kterém se podílí např. Národní hřebčín Kladruby nad Labem, Zemský hřebčinec Písek nebo Asociace svazu chovatelů koní. 

 

 

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
?>