23. srpna

Vyberte si den

 

Program 46. ročníku mezinárodního agrosalonu Země živitelka bude doplněn.

Fotografie

Program

Odborně kulturní programOdborný programPavilon R3Pavilon T1Kulturní program Pivovarská zahradaOdborný program PředvadištěČeskomoravská myslivecká jednota

DEN DECHOVKY S ČESKÝM ROZHLASEM ČESKÉ BUDĚJOVICE A KUBEŠOVO HUDEBNÍM VYDAVATELSTVÍM
Místo konání:
Pivovarská zahrada

9:00

Jezdecké hry, SŠChKJ Kladruby nad Labem
(9:30 - 10:00)

Místo konání:
Předvadiště

10:00

CSV setkání partnerů
(10:00 - 14:00)

Místo konání:
PAVILON R3

ČAZV – Rostlinolékaři
(10:00 - 14:00)

Místo konání:
PAVILON R3

Česká zemědělská společnost
(10:00 - 14:00)

Místo konání:
PAVILON R3

Divácké soutěže: Pití mléka na čas, pojídání párků /PK ČR/
(10:00 - 11:00)

Místo konání:
PAVILON T1

Budvarka - jihočeská dechová hudba
(10:00 - 12:00)

Místo konání:
Pivovarská zahrada

Chovatelská ukázka plemenných koní, Zemský hřebčinec Písek s.p.o.
(10:00 - 11:00)

Místo konání:
Předvadiště

Zahájení – myslivecké troubení
(10:00)

Místo konání:
PAVILON R3

Prezentace OMS Tábor - ukázky práce s dětmi a mládeží
(10:15)

Místo konání:
PAVILON R3

11:00

Losování o ceny – regionální potraviny /SZIF/
(11:00 - 11:10)

Místo konání:
PAVILON T1

Prezentace Plzeňského kraje /RAK ČR/
(11:10 - 11:40)

Místo konání:
PAVILON T1

Vaření z BIO potravin /BIO potravina/
(11:40 - 12:30)

Místo konání:
PAVILON T1

Přehlídka plemenných krav, Jihočeský chovatel a.s
(11:00 - 12:30)

Místo konání:
Předvadiště

Ukázky sokolnictví
(11:00)

Místo konání:
PAVILON R3

12:00

Proexportní seminář, pořádá Ministerstvo zemědělství ČR
(12:00 - 17:30)

Místo konání:
PAVILON Z

Odborný seminář, pořádá WirelessInfo & partneři, veřejné - 1. BLOK
(12:30 - 13:30)
„Horizont 2020: Potravinové zabezpečení a udržitelné zemědělství - představení vybraných evropských projektů H2020 a jejich přínos pro český venkov a farmáře“
Místo konání:
PAVILON Z

Divácká soutěž o nejlepší bramborový salát /PK ČR/
(12:30 - 13:30)

Místo konání:
PAVILON T1

Úhlavanka – pošumavská dechová hudba z Klatov, živě na 106,4 FM
(12:00 - 14:00)

Místo konání:
Pivovarská zahrada

Předvedení plemene dexter , Klub chovatelů plemene dexter
(12:30 - 13:00)

Místo konání:
Předvadiště

Myslivecké troubení
(12:00)

Místo konání:
PAVILON R3

13:00

Odborný seminář, pořádá WirelessInfo & partneři, veřejné - 2. BLOK
(13:30 - 14:30)
„SMART CITY/SMART VILLAGE: Základní koncept udržitelného rozvoje měst a obcí - představení projektu Strategický rámec Svazu měst a obcí v oblasti Smart City (SMO ČR), SMART FOOD: Nové příležitosti a výzvy“
Místo konání:
PAVILON Z

Prezentace Zlínského kraje /RAK ČR/
(13:30 - 14:00)

Místo konání:
PAVILON T1

Ukázka výcvikové hodiny žáků SŠChKJ Kladruby nad Labem
(13:00 - 13:30)

Místo konání:
Předvadiště

Ukázky využití koní, Zemský hřebčinec Písek s.p.o.
(13:30 - 15:00)

Místo konání:
Předvadiště

Prezentace OMS Tábor - ukázky práce s dětmi a mládeží
(13:00)

Místo konání:
PAVILON R3

14:00

Odborný seminář, pořádá WirelessInfo & partneři, veřejné - 3. BLOK
(14:30 - 15:30)
„Budoucnost odpadní biomasy není jen ve spalování - WORKSHOP projektu ENABLING na téma neenergetické využití bioodpadů včetně zajímavých příkladů z praxe“
Místo konání:
PAVILON Z

„Jak poznám BIO potraviny v obchodě?“ /BIO potravina/
(14:00 - 14:30)

Místo konání:
PAVILON T1

Kulinářská show Petra Šímy /SZIF/
(14:30 - 15:00)

Místo konání:
PAVILON T1

Asociace malých a středních podniků a živnostníků ČR - Předávání ocenění
(14:00 - 15:00)

Místo konání:
Pivovarská zahrada

Ukázky sokolnictví
(14:00)

Místo konání:
PAVILON R3

15:00

Komoditní rada pro mléko, pořádá Agrární komora ČR
(15:00 - 17:30)

Místo konání:
PAVILON Z

Divácká soutěž v pojídání ovocných knedlíků /PK ČR/
(15:30 - 16:00)

Místo konání:
PAVILON T1

Babouci – nejstarší jihočeská dechovka
(15:00 - 17:00)

Místo konání:
Pivovarská zahrada

Přehlídka plemen ovcí a koz, ukázka práce ovčáckých psů s ovcemi Svaz chovatelů ovcí a koz, z.s.
(15:00 - 16:00)

Místo konání:
Předvadiště

Myslivecké troubení
(15:00)

Místo konání:
PAVILON R3

16:00

BIO potraviny – přednáška /BIO potravina/
(16:00 - 16:30)

Místo konání:
PAVILON T1

Kulinářská show Petra Šímy /SZIF/
(16:30 - 17:00)

Místo konání:
PAVILON T1

Ukázka jízdárny a poslušnosti, SŠChKJ Kladruby nad Labem
(16:00 - 16:30)

Místo konání:
Předvadiště

Předvedení plemene dexter , Klub chovatelů plemene dexter
(16:30 - 17:00)

Místo konání:
Předvadiště

Prezentace OMS Tábor - ukázky práce s dětmi a mládeží
(16:00)

Místo konání:
PAVILON R3

17:00

Losování o ceny – regionální potraviny /SZIF/
(17:00 - 17:30)

Místo konání:
PAVILON T1

ODBORNÍ PARTNEŘI:

HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNEŘI:

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI:

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace