29. srpna

Vyberte si den

KULTURNÍ PROGRAM: PIVOVARSKÁ ZAHRADA

10:00- 15:00      Jihočeští rodáci - tradiční jihočeská dechová kapela

16:00- 17:00      Marek Černoch & ANGELS - synth-pop-rocková kapela

ODBORNÝ PROGRAM: PŘEDVADIŠTĚ I.

9:30- 10:30        ukázka předvedení na ruce/pod sedlem – JSCHK              

10:30 - 12:00     JIHOČESKÁ BEEF SHOW: přehlídka národních vítězů a šampionů masných plemen (Aberdeen angus a limousine) - ČSCHMS

12:00 - 12:30     komentovaná přehlídka plemene dexter - ČSCHMS

12:30 - 13:30     ukázka předvedení na ruce/pod sedlem - JSCHK

13:30 - 14:00     komentovaná přehlídka plemene dexter - ČSCHMS

14:00 - 15:00     přehlídka plemen ovcí a koz / ukázka práce ovčáckých psů s ovcemi - SCHOK

15:00 - 16:00     ukázka předvedení na ruce/pod sedlem - JSCHK

ODBORNÝ PROGRAM: PŘEDVADIŠTĚ II.

Výstava norických koní a koní Shagya arab

pořadatelé ukázek: Svaz chovatelů a přátel norika, z.s.

PROGRAM DNE:

předvedení na ruce /50 minut/

předvedení Sh-arabů na ruce /15 minut/

ovladatelnost v kládě /10 minut/

čtverylka - kočáry v páru /10 minut/

spřežení klisen s hříbaty /10 minut/                                                  

zápřež v historickém postroji /10 minut/                                                                      

tandem ve voze a pod sedlem /10 minut/                            

předvedení Sh-arabů pod sedlem – čtverylka /10 minut/              

čtyřspřeží /10 minut/                            

čtverylka českých noriků pod sedlem /10 minut/                            

skoková ukázka chladnokrevných koní /10 minut/

slalom s kládou /10 minut/                                                                            

ODBORNÝ PROGRAM: ČESKÁ ZEMĚDĚLSKÁ UNIVERZITA V PRAZE, pavilon T2

Fakulta agrobiologie, potravinových a přírodních zdrojů: Budeme jíst všichni hmyz? Driftfood

Technická fakulta: Využití dronů v přírodě a zemědělství v rámci precizního přístupu a využití moderních technologií pro ušetření nadbytečných zásahů v přírodě

Fakulta lesnická a dřevařská: Kůrovcová kalamita

Fakulta životního prostředí: Ukázka průtoku vody krajinou

Fakulta tropického zemědělství: Esenciální oleje a netradiční druhy koření

ODBORNÝ PROGRAM: SEMINÁŘE

Národní pavilon Z

seminární místnost D

09:00 – 15:00    Den společnosti AGROTEAM CZ

seminární místnost A + B + C

10:00 – 14:00    Dotace a zemědělské pojištění, pořádá RENOMIA, a. s.

EXPOZICE BIOLOGICKÉHO CENTRA

 pavilon R3

Výstava "Bez půdy to nepůjde" 

DĚTSKÝ ZEMĚDĚLSKÝ SVĚT

Dýňobraní aneb svátek dětí a dýní a strašidel

po celou dobu Země živitelky, vpravo za hlavní bránou

Velká dřevěná farma

po celou dobu Země živitelky, plocha 117

Knihovna Antonína Švehly

po celou dobu Země živitelky, plocha 117

Lesní pedagogika: „Dřevo je z lesa“ - Přijďte vytvořit velký strom Země živitelka!

po celou dobu Země živitelky, plocha 117

Fotokoutek ZEMĚ ŽIVITELKA

po celou dobu Země živitelky, plocha 117

Radost v písku

po celou dobu Země živitelky, plocha 117

JUMP FAMILY ČESKÉ BUDĚJOVICE

po celou dobu Země živitelky, plocha 112

Skákací hrad a skákací kombajn

po celou dobu Země živitelky, plocha 117

Poznej svého farmáře

po celou dobu Země živitelky, plocha 117

výstava a vyřezávání soch ze dřeva - Jiří Nekola

po celou dobu Země živitelky, plocha 405 

Jihočeské zemědělské muzeum, o.p.s. - „Od cepu po kombajn“ a výstava zemědělských historických strojů

po celou dobu Země živitelky, plocha C1

Děti a zemědělská technika

po celou dobu Země živitelky, plocha 305

 

Změna programu vyhrazena.

HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNEŘI:

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace