Profil výstavy

Mezinárodní agrosalón Země živitelka se řadí mezi nejvýznamnější zemědělské veletrhy v Evropě. Pravidelně tuto výstavu navštěvují více jak 600 vystavovatelů a 100 tisíc návštěvníků. Letošní ročník je o to zajímavější, že zde bude ve velké míře zastoupen celý zemědělský sektor. Tento ročník díky mnoha novinkám podporuje nárůst obchodních příležitostí, důraz na kvalitní odborný program, širokou pestrost zemědělský oborů a interaktivně pojaté seznámení s podstatou zemědělství. Na výstaviště se opět vrací zemědělské stroje, rybáři, myslivci, krmiva, technologie, včely, potraviny, rostlinná výroba, hospodářská zvířata a další.

 

I v letošním roce se mohou vystavovatelé zúčastnit tradiční soutěže o ZLATÝ KLAS, vyhlašované každoročně Ministerstvem zemědělství ČR. Exponáty, přihlášené do soutěže, bude posuzovat a hodnotit soutěžní porota sestavená z odborníků - zástupců Ministerstva zemědělství ČR, odborného školství, výzkumných ústavů, kontrolních institucí zemědělsko-potravinářského komplexu a Výstaviště České Budějovice a.s.

K vyhlášení výsledků soutěže spolu s udělením cen dojde na slavnostním večeru 1. dne Země živitelky.

Soutěžní řád soutěže o Zlatý Klas 2017.

Přihláška do soutěže o Zlatý Klas 2017.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace