Profil výstavy

Mezinárodní agrosalón Země živitelka se řadí mezi nejvýznamnější zemědělské veletrhy v Evropě. Pravidelně tuto výstavu navštěvuje více jak 500 vystavovatelů a cca 110 tisíc návštěvníků. V roce 2017 byl  ve velké míře zastoupen celý zemědělský sektor. 44. ročník díky mnoha novinkám podporoval nárůst obchodních příležitostí, důraz byl kladen na kvalitní odborný program, širokou pestrost zemědělský oborů a interaktivně pojaté seznámení s podstatou zemědělství. Vystaveny byly zemědělské stroje, se svoji expozicí nechyběli rybáři, myslivci nebo drobní chovatelé atd.

Každoročně se mohou vystavovatelé zúčastnit tradiční soutěže o ZLATÝ KLAS, vyhlašované Ministerstvem zemědělství ČR. Exponáty, přihlášené do soutěže, posuzuje a hodnotí soutěžní porota sestavená z odborníků - zástupců Ministerstva zemědělství ČR, odborného školství, výzkumných ústavů, kontrolních institucí zemědělsko-potravinářského komplexu a Výstaviště České Budějovice a.s.

Vyhlášení výsledků soutěže spolu s udělením cen probíhá vždy na slavnostním večeru 1. dne Země živitelky.

Soutěžní řád soutěže o Zlatý Klas 2018.

Přihláška do soutěže o Zlatý Klas 2018.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace