Parkování

Kde v blízkosti areálu Výstaviště České Budějovice zaparkovat?

V průběhu konání agrosalónu Země živitelka je areál Výstaviště z kapacitních důvodů pro vjezd veřejnosti uzavřen. K parkování osobních automobilů nebo autobusů jsou návštěvníkům k dispozici vyhrazené parkovací plochy v dobré docházkové vzdálenosti Výstaviště.

Parkování je možné v čase 6.00 – 18.30 hodin. Poslední den výstavy  31. 8. 2021 do 17.30 hodin.

Parkovné na den pro osobní auto je 120 Kč, pro dodávku a autobus 180 Kč a pro motorku 60 Kč. Tyto ceny a časy jsou pouze na parkovacích plochách Výstaviště České Budějovice a.s.,  kde se platí předem při vjezdu.

Návštěvníkům Země živitelky doporučujeme využívat k parkování pouze parkovací plochy Výstaviště České Budějovice, popř. parkoviště na NÁPLAVCE pod Dlouhým mostem, kde můžeme garantovat výše uvedené ceny.

S ohledem na každoročně vysokou návštěvnost Země živitelky je nicméně potřeba počítat s velkou obsazeností parkovacích ploch a problematičtějším hledáním volných parkovacích míst.

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace