26. srpna

Vyberte si den

 

Program 46. ročníku mezinárodního agrosalonu Země živitelka bude doplněn.

 

 

Fotografie

Program

Odborně kulturní programOdborný programPavilon R3Pavilon T1Kulturní program Pivovarská zahradaOdborný program PředvadištěČeskomoravská myslivecká jednota
9:00

Seminář na téma: „Využití vedlejších produktů potravinářství“, pořádá Mráz Agro
(9:00 - 13:00)

Místo konání:
PAVILON Z

Den společnosti Agroteam CZ – „Již 10 let s Vámi“, pořádá Agroteam CZ
(9:00 - 16:00)

Místo konání:
PAVILON Z

Společné jednání představenstva Agrární komory ČR a jihočeských poslanců a senátorů
(9:00 - 12:00)

Místo konání:
PAVILON R2

10:00

Jednání Myslivecké komise Agrární komory ČR, pořádá Agrární komora ČR
(10:45 - 13:00)

Místo konání:
PAVILON Z

Vystoupení a představení výrobců
(10:00 - 10:30)

Místo konání:
PAVILON T1

Květiny – prezentace
(10:30 - 11:30)

Místo konání:
PAVILON T1

Jižani – jihočeská dechová hudba, vítěz Zlaté křídlovky 2012
(10:00 - 17:00)

Místo konání:
Pivovarská zahrada

Zemský hřebčinec Písek s.p.o.
(10:00 - 12:00)

Místo konání:
Předvadiště

Zahájení – myslivecké troubení
(10:00)

Místo konání:
PAVILON R3

Ukázky sokolnictví
(10:15)

Místo konání:
PAVILON R3

11:00

Vystoupení a představení výrobců
(11:30 - 12:00)

Místo konání:
PAVILON T1

Mladí myslivci a jejich činnost
(11:00)

Místo konání:
PAVILON R3

12:00

Losování o ceny – regionální potraviny
(12:00 - 12:30)

Místo konání:
PAVILON T1

Vaření z BIO potravin /BIO potravina/
(12:30 - 13:30)

Místo konání:
PAVILON T1

Předvedení plemene dexter, Klub chovatelů plemene dexter
(12:00 - 12:30)

Místo konání:
Předvadiště

Chovatelská ukázka plemenných koní, Zemský hřebčinec Písek s.p.o.
(12:30 - 14:30)

Místo konání:
Předvadiště

Vábení zvěře – vábničky
(12:00)

Místo konání:
PAVILON R3

Myslivecké troubení
(12:30)

Místo konání:
PAVILON R3

13:00

Porada ROSZIF ČB
(13:00 - 16:00)

Místo konání:
PAVILON R3

Pracovní komise sociálního zemědělství Ministerstva zemědělství
(13:00 - 16:00)

Místo konání:
PAVILON R3

Dudáci /SZIF/
(13:30 - 14:00)

Místo konání:
PAVILON T1

Ukázky sokolnictví
(13:00)

Místo konání:
PAVILON R3

Mladí myslivci a jejich činnost
(13:30)

Místo konání:
PAVILON R3

14:00

Seminář na téma: „Fenotypizace rostlin“, pořádá CzPPN (Česká síť pro rostlinnou fenotypizaci)
(14:00 - 16:00)

Místo konání:
PAVILON Z

Jak poznám BIO potraviny v obchodě?“ /BIO potravina/
(14:00 - 14:30)

Místo konání:
PAVILON T1

Vystoupení a představení výrobců
(14:30 - 15:00)

Místo konání:
PAVILON T1

Přehlídka plemen ovcí a koz, ukázka práce ovčáckých psů s ovcemi Svaz chovatelů ovcí a koz, z.s.
(14:30 - 15:30)

Místo konání:
Předvadiště

Vábení zvěře – vábničky
(14:00)

Místo konání:
PAVILON R3

Ukázky sokolnictví
(14:30)

Místo konání:
PAVILON R3

15:00

Dudáci /SZIF/
(15:00 - 15:30)

Místo konání:
PAVILON T1

Vaření z BIO potravin /BIO potravina/
(15:30 - 16:00)

Místo konání:
PAVILON T1

Předvedení plemene dexter, Klub chovatelů plemene dexter
(15:30 - 16:00)

Místo konání:
Předvadiště

Myslivecké troubení
(15:00)

Místo konání:
PAVILON R3

16:00

Losování o ceny – regionální potraviny
(16:30 - 17:00)

Místo konání:
PAVILON T1

Mladí myslivci a jejich činnost
(16:00)

Místo konání:
PAVILON R3

17:00

Videoprojekce /PK ČR/
(17:00 - 17:30)

Místo konání:
PAVILON T1

ODBORNÍ PARTNEŘI:

HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNEŘI:

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI:

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace